Trampki 2015 – Spotkanie

with Brak komentarzy

Logo Trampki Spotkanie Podróżujących KobietPowoli kończy się przerwa. Sala z sekundy na sekundę zapełnia się kolejnymi słuchaczami. We mnie emocje zaczynają sięgać zenitu.

Przede mną pierwsze publiczne wystąpienie przed tyloma słuchaczami.

Rozglądam się dość nieśmiało po sali i widzę przed sobą rozentuzjazmowane twarze.

Widzę głowy pełne marzeń i planów podróżniczych. Chłonne nowej wiedzy i przeżyć towarzyszących w trakcie każdej przedstawianej na ekranie prelekcji podróżniczej.

Wielokrotnie po powrocie z wyprawy jestem zaczepiania przez znajomych z prośbą o kolejne opowieści. Wciąż jestem zalewana potokiem pytań.

Jak tam jest? Co jem? Gdzie śpię? Jak załatwiam swoje potrzeby fizjologiczne? Jak się przygotowuję? Czy się nie boję?

I wiele innych.

Niektórzy słuchają z ciekawością w oczach. Inni przekazują w moją stronę wyrazy uznania dla mojej odwagi, upartości i pasji. Są też tacy co otwarcie oznajmiają, iż mi zazdroszczą, że mam takie ciekawe życie.

Dlatego też postanowiłam podzielić się swoim doświadczeniem i wewnętrzną automotywacją do zrobienia kroku na przód, gdziekolwiek on by miał nas ostatecznie poprowadzić.

Podjęłam decyzję wzięcia udziału w spotkaniu kobiet głodnych odkrywania świat i ludzi. Skłonnych do poświęceń i wielu wyrzeczeń w imię spełnienia swoich najskrytszych dziecięcych marzeń.

I tak zostałam prelegentkom II edycji spotkania podróżujących kobiet Trampki 2015 w Gdańsku.

źródło: http://trampki.travel.pl/
źródło: http://trampki.travel.pl/

Korzystając z okazji serdecznie dziękuję pomysłodawczyni i głównej organizatorce Trampek Anicie za możliwość udziału w tak wspaniałej imprezie oraz świetną organizację spotkania.

Oczywiście zapraszam wszystkich do udziału w przedsięwzięciu za rok i kolejnych jego edycjach.

Strona Trampek: http://trampki.travel.pl/

Mój podpis

Zapraszam także do obserwacji mojego konta na Instagramie i Twitter, gdzie na bieżącą pokazuje wam co u mnie się dzieje oraz polubienia strony na Facebook’u, gdzie pojawia się więcej górskich wpisów.


Media promocja

Zaobserwuj Magdalena Boczek:

Mam na imię Magda. Swoją przygodę z górami rozpoczęłam ponad 10 lat temu. Od tego czasu brałam udział w kilkudziesięciu wyjazdach i wyprawach górskich w różne zakątki świata. Jeśli lubisz jeździć w góry tak jak ja i chcesz zorganizować swój własny wyjazd w góry wysokie? To jesteś we właściwym miejscu. Pomogę ci zorganizować każdą wyprawę górską!

Latest posts from