Sama o sobie moje zdjęcie

Mój blog to nie tylko blog o bieganiu i górach, ale to jedyne takie miejsce poświęcone najpiękniejszym zakątkom górskim na świecie, magii biegania bez limitu, treningom wytrzymałościowym i motywacji do życia.

Co mnie wyróżnia:
• doświadczenie w organizacji wypraw w góry wysokie,
• samotne podróże w różne zakątki świata,
• sportowe podejście do górskich wypraw,
• nowatorskie podejście do wypraw biegowych,
• szeroka wiedza z zakresu metod treningowych, żywienia i suplementacji w sportach wytrzymałościowych, w szczególności w zakresie alpinizmu.

Moi czytelnicy bloga to przede wszystkim osoby, które podchodzą do bieganie i gór z pasją tak jak ja. Poza tym to osoby, które nie boją się wyzwań i przekraczania granic w swojej pasji do gór i biegania.

Gdzie można mnie spotkać

Oprócz bloga jestem także aktywna w innych mediach społecznościowych m.in. na Facebooku, Instagramie, Twitterze, czy też na Snapchacie.

Formy współpracy

Jestem otwarta na wszelkie formy współpracy począwszy od testowania sprzętu po wsparcie finansowe w zakresie realizowanych przeze mnie projektów, przy założeniu, iż proponowana forma współpracy jest zgodna z wartościami, jakimi kieruję się podczas realizacji swoich projektów.

Ponieważ cenię swoje dotychczasowe doświadczenie w górach, wszelkie formy współpracy dotyczące testowania sprzętu zatwierdzam po wstępnym zapoznaniem się z produktem. Nie ukrywam, iż zwracam szczegółową uwagę na to co zabieram ze sobą na wyprawy i niejednokrotnie zdarza mi się testować poszczególne produkty w naprawdę wymagających warunkach. Dlatego też jeśli mam przygotowywać opinię o danym sprzęcie desygnowaną moim imieniem i nazwiskiem to chciałabym, aby była ona informacją rzetelną i pomocną dla przyszłych użytkowników. Myślę, że takie podejście jest także korzystnym rozwiązaniem dla wzmocnienia pozycji marki, z którą przyjdzie mi współpracować.

Wszystkie kwestie finansowe w ramach współpracy uwzględniam i wyceniam indywidualnie.

 

Jeżeli powyższe warunki współpracy są dla ciebie do zaakceptowania, a Ty masz dla mnie do zaoferowania ciekawą formę współpracy to zapraszam do kontaktu:

kontakt@magdalenaboczek.com

 

Spotkasz mnie na: